PAMEX

Realizacje

wyburzenia, rozbiórki, wynajem maszyn budowlanych

demontaż maszyn i urządzeń młyna właściwego w Kielcach

Przedmiot zlecenia polegał na demontażu w celu zezłomowania kompletnej linii produkcyjnej produkcji mąki. Wszystkie maszyny i urządzenia składające się na linię produkcyjną znajdowały się na sześciu kondygnacjach. Z uwagi uwarunkowania obiektu zdecydowaną większość prac należało wykonać ręcznie. W wyniku realizacji pozyskano ok. 160 ton złomu stalowego w postaci zezłomowanych maszyn, a także odzyskano część maszyn takich jak mlewniki, wialnie kaszowe, przenośniki ślimakowe, silniki elektryczne, wentylatory.

demontaż wieży radiowej na terenie lotniska we Wrocławiu

Przedmiot zlecenia polegał na demontażu w celu zezłomowania wieży radiowej wraz z wyburzeniem fundamentów. W wyniku realizacji pozyskano ok. 10 ton złomu stalowego. Dokonano także zagospodarowania wszelkich powstałych w wyniku realizacji odpadów w postaci złomu, oraz gruzu betonowego

demontaż maszyn i urządzeń produkcyjnych w fabryce wełny skalnej w Małkinii

Przedmiot zlecenia polegał na demontażu w celu zezłomowania kompletnej linii produkcyjnej do produkcji wełny skalnej. Inwestor miał na celu zastąpienie przestarzałej linii produkcyjnej nową. Nasze prace polegały na zdemontowaniu wszystkich maszyn i urządzeń, oraz przetransportowanie ich poza obręb obiektu.

Pozostałe realizacje

Wybrane realizacje wykonane na przestrzeni kilku ostatnich lat

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami !!
(+48) 606 353 486